Hiša Ljubhospica je hiša s toplino doma, kjer zagotavljamo neprekinjeno celostno strokovno in sočutno oskrbo hudo bolnim ob koncu življenja, podporo pa nudimo tudi svojcem. Srce hiše je njen interdisciplinarni tim, ki bolnika obravnava celostno in prisluhne tako njegovim fizičnim kot tudi čustvenim, socialnim in duhovnim potrebam. Pri delu nas vodi spoštovanje bolnikovih želja, pravice do samoodločanja in človekovega dostojanstva do konca.

Hiša Ljubhospica vabi v svoj tim:

DIPLOMIRANO MEDICINSKO SESTRO / DIPLOMIRANEGA ZDRAVSTVENIKA (m/ž)

Diplomirana medicinska sestra/ diplomirani zdravstvenik bo zadolžen za izvajanje zdravstvene nege bolnika po procesni metodi paliativne oskrbe v zaključnem obdobju življenja v okviru pristojnosti.

Od kandidatov pričakujemo:

• pridobljen strokovni naslov diplomirana medicinska sestra/diplomirani zdravstvenik,
  • dobro poznavanje paliativne oskrbe in načel hospic pristopa,
  • dobro poznavanje simptomatske terapije v zaključnem obdobju življenja.

Vrsta zaposlitve:

Zaposlitev za nedoločen čas, s polnim delovnim časom s 3 mesečno poskusno dobo.

SOCIALNA DELAVKA / SOCIALNI DELAVEC (m/ž)

Socialni delavec bo zadolžen za nudenje psihosocialne podpore bolniku in svojcem pri spoprijemanju z izgubo v procesu umiranja in žalovanja. Delovno razmerje s polovičnim delovnim časom sklepamo za določen čas 1. leta, z možnostjo podaljšanja.

Od kandidatov pričakujemo:

• pridobljen strokovni naslov magister/magistrica socialnega dela,
  • strokovni izpit na področju socialnega varstva,
  • 3 leta delovnih izkušenj na primerljivih delovnih mestih s področja socialnega varstva,
  • poznavanje principov paliativne oskrbe in načel hospic pristopa.

Vrsta zaposlitve:

Zaposlitev za določen čas, s polovičnim delovnim časom, z možnostjo podaljšanja.

Ponudbo z življenjepisom oddajte na naslov:

Zavod Hospic Ljubljana

Komenskega ulica 11