Lani decembra so študentje Evropske pravne fakultete Nove univerze na Mestnem trgu v Ljubljani postavili praznično stojnico s kuhanim vinom in domačimi palačinkami. Ves izkupiček od prodaje na stojnici je bil namenjen Hiši Ljubhospica. Donacijo so v prvih dneh januarja tudi izročili. Iz rok prodekana za študijske zadeve dr. Marka Novaka in predstavnikov Študentskega sveta fakultete sta donacijo prejela direktor Ljubhospica dr. Marjanu Sedeju in vodja hiše Tatjana Fink. Oba sta se v imenu Ljubhospica zahvalila za prepotrebna sredstva, ki omogočajo delovanje edine hospic paliativne hiše v Sloveniji.

Predaja donacije Evropske pravne fakultete Hiši Ljubhospica v višini 563 evrov. Z leve proti desni: predsednica Študentskega sveta Manca Zemljič, prodekan fakultete dr. Marko Novak, direktor Ljubhospica dr. Marjan Sedej, vodja Hiše Ljubhospica Tatjana Fink in predstavnik študentov ter član Študentskega sveta Matic Mlakar.